طراح قالب
Tebyan
براي مشاهده ادامه اين اخبار به منبع : سايت استانداري آذربايجان شرقي مراجعه نماييد

تشكيل ستاد جذب و هدايت كمك‌هاي مردمي/ برگزاري جشن گلريزان براي عمران مناطق زلزله‌زده
برچسب ها :

 گزارش كامل هيئت مديره موسسه حمايتي خانه مهركودكان

از عمليات امداد رساني به زلزله زدگان آذربايجان شرقي

با توجه به اينكه بعضا شنيده مي شود زلزله زدگان ديگربه چنين موادي نيازي ندارند و مشكل اصلي آنان داشتن سرپناه و ساخت تجهيزات زيربنايي مي باشد ، هيئت مديره با تاييد و صحت اين مطلب كه مشكل اساسي و اصلي اين عزيزان داشتن امكانات فوق مي باشد ، خاطر نشان مي سازد علي رغم كمكهاي مردمي و دولتي در اين زمينه ، طبق مشاهدات گروههاي اعزامي همچنان  اين عزيزان از نظر برخي مواد در مضيقه اند منجمله : مواد بهداشتي ، پوشاك ، سبد خانوار ، وسايل گرمايشي و پخت وپز و مهم تر از همه دارو و انواع كرم هاي مرطوب كننده و ويتامينهاست

اولويت كالاها  برنج، روغن (بر اساس در خواست بسياري از زلزله زدگان كه از تيم در فاز اول درخواست كرده بودند) ، لوازم پخت و پز مانند پيك نيكي و  والور، و لباس و پتو براي  تامين گرما خواهد بود. بديهيست كه ممكن است ليست اين اقلام بر اساس آخرين اطلاعات محلي تغيير كند.

براي مشاهده منبع (سايت موسسه حمايتي خانه مهركودكان) و مطالعه مطلب بطور كامل كليك نماييد

برچسب ها :

پيگيري وضعيت كودكان محك در مناطق زلزله زده

خش خدمات حمايتي محك كه وظيفه پيگيري امور درماني و رفاهي كودكان مبتلا به سرطان و كنترل حمايت همه جانبه از آنها را به عهده دارد، پس از زلزله اخير در شمال غرب كشور تلاش كرد تا از شرايط كودكان تحت حمايت محك در اين مناطق با خبر شود.

با پيگيري مستمر مشخص شد كه خوشبختانه اكثر كودكان تحت حمايت محك در آذربايجان در شرايط مناسبي به سر مي‌برند. در دو مورد به علت وقوع زلزله خسارات مالي به خانواده وارد شده، كه محك در حال پيگيري براي ارائه حمايت هاي تكميلي است.

حمايت همه جانبه از كودكان مبتلا به سرطان در محك فقط به دوره درمان محدود نمي‌شود و اين موسسه خود را همواره مسئول كيفيت زندگي كودكان حتي پس از بهبود مي‌داند.

اميد داريم تا با همراهي انسان‌هاي نيك انديش اين سرزمين، تمامي كودكان در مناطق زلزله زده نيز هر چه زودتر از شرايط بحران بيرون آمده و به زندگي عادي بازگردند.
برچسب ها :

اعلام آمادگي بنياد براي «دياليز اورژانسي» زلزله زدگان

 
رييس بنياد امور بيماري هاي خاص ضمن جويا شدن از وضعيت امداد رساني به مصدومان زلزله ي دلخراش اخير در شهرستان هاي اهر، ورزقان و هريس، از آمادگي اين بنياد براي كمك به زلزله زدگان خبر داد
در صورت فراهم آمدن محلي براي استقرار دستگاه هاي دياليز به همراه كادر درمان، بنياد بيماري هاي خاص آماده است تا با در اختيار گذاشتن دستگاه هاي فوق، امكان دياليز اورژانسي مصدومان و بيماران كليوي را درمناطق زلزله زده فراهم آورد

رييس بنياد امور بيماري هاي خاص ضمن جويا شدن از وضعيت امداد رساني به مصدومان زلزله ي دلخراش اخير در شهرستان هاي اهر، ورزقان و هريس، از آمادگي اين بنياد براي كمك به زلزله زدگان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بنياد امور بيماري هاي خاص ، فاطمه هاشمي در تماس با معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي آذربايجان شرقي ضمن اعلام خبر فوق ، تاكيد كرد : در صورت فراهم آمدن محلي براي استقرار دستگاه هاي دياليز به همراه كادر درمان، بنياد بيماري هاي خاص آماده است تا با در اختيار گذاشتن دستگاه هاي فوق، امكان دياليز اورژانسي مصدومان و بيماران كليوي را درمناطق زلزله زده فراهم آورد.

براي ورود به منبع (بنياد امور بيماريهاي خاص ) كليك نماييد

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 43105
تعداد نوشته ها : 52
تعداد نظرات : 21
kheyrie news
Rss